עושה פלאים לעסקים
מסתבר שעסקי הבידור ועסקים בכלל הולכים מצוין ביחד, במיוחד כשנותנים לצחי וויט לשלב ביניהם.

איזון נכון ומדויק בין בידור טוב לבין מסרים שיווקיים או ארגוניים, ייצור אצל המשתתפים תחושת חדשנות, עניין והנאה צרופה.

הנחיית כנסים, השקות מוצר ואירועי קד"ם - לאחר שצחי וויט ילמד לעומק את יתרונות המוצר, מאפייניו ואת המסרים השיווקיים הרצויים הוא ישלב אותם בצורה אינטליגנטית, ייחודית , מפתיעה ומרגשת בקטעי ההנחיה ובמופע. קטעים אלו יתרמו לשבירת המונוטוניות של התכנים העסקיים ולשמירת ערנותו של הקהל. זה יכול להיות מנכ"ל החברה שיופיע יש מאין באילוזיה מדהימה על מנת לשאת דברים, או הפיכתו של מוצר ישן במוצר החדש שיופיע במרכז הבמה. קיימות עוד עשרות דוגמאות ואפשרויות, אבל מה שבטוח הוא שאין דרך מוצלחת יותר ליצור אפקט זכירות ומובילות!

ערבי גיבוש, נופשים, ימי כיף ומסיבות - לא עוד אירוע סטנדרטי, אלא חוויה יוצאת דופן!
צחי וויט, בהופעה משותפת עם צוותו המופלא או בהופעת יחיד, ימגנט את הצופים במופע אילוזיות ייחודי, מגבש ומבדר שישלב את המסרים שברצונכם להעביר לקהל. הצופים, גם הציניים והסקפטיים ביותר, יגלו שיש לוויט חוש לריגוש, ויתמסרו לshow שמתרחש על הבמה. 
בסופו של הערב, לקול תשואות הקהל, ירד צחי וויט מהבמה ויעניק עוד טעימות קטנות מיכולותיו, בקסמי תקריב אישיים. אין ספק על האירוע הזה עוד רבות ידובר! ואף איש לא ישאר אדיש.

אירועי קוקטייל והרמות כוסית - לאירועים בעלי אופי אינטימי, בהם נדרש לעיתים "לשבור את הקרח" ולהוסיף מעט "פלפל", מציע צחי וויט את טכניקת ה"קלוז אפ" - קסמי תקריב שבהם, בין היתר, נעלמים, מרחפים ומופיעים מחדש חפצים אישיים של האורחים. צחי מתערבב בקהל שנהנה, מתפעל, מתרגש וצוחק מהקטעים המדהימים המוצגים ממש תחת אפו. הקטעים יוצרים התקהלות של אנשים מרוצים ונפעמים ותורמים רבות לאווירה משוחררת, איכותית ונעימה.

לחץ להגדלה
טלפון: 04-8257755 נייד 054-3332777 פקס: 04-8242585
דף הביתאודות צחי וויטהמופעאירועים עסקייםאירועים פרטייםגלריהסרטוניםממליציםצור קשרEnglish